تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: حکم اخراج بهراد هاشمزاده متوقف و از بازداشتگاه اداره مهاجرت سوئد آزاد شد پنجشنبه, ۲۶ام دی, ۱۳۹۲

behrad 264 x 285

بهراد هاشمزاده از فعالین اعتراضات جنجال برانگیز پس ازانتخابات  سال ۸۸ در ایران بوده که متاسفانه هم اداره مهاجرت و هم دادگاه مهاجرت سوئد دلایل پناهندگی بهراد را رد کرده بودند. فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی در دو هفته گذشته به همراه سازمان سراسری پناهندگان ایرانی بیمرز و شمار دیگری از مدافعین حقوق پناهندگی برای جلوگیرای از اخراج بهراد هاشمزاده، محمد رضا علیخانی، احمد کرمیار از پناهجویان ایرانی واشکان نورزاهی  پناهجوی افغان اقداماتی را در دستور کارخود قرار دادند.

 

برای مثال در طول دوهفته گذشته اعتراضاتی را در مقابل اداره مهاجرت در شهر استکهلم سازماندهی کردند و با مقامات این اداره نیز ملاقات داشتند. در این ملاقات که در تاریخ ۱۹ ماه دسامبر صورت گرفت، سارا نخعی از طرف فدراسیون و فرشاد پاشازاده از طرف سازمان بیمرز ازمقامات اداره مهاجرت خواستند تا حکم اخراج این پناهجویان را متوقف نمایند. متاسفانه هفته گذشته پلیس موفق به دیپورت احمد کرمیار به ایران شد. اما تلاش برای جلوگیری از دیپورت بقیه پناهجویان ادامه دارد. واحد فدراسیون سوئد برای متوقف کردن حکم اخراج تک تک این پناهجویان به دادگاه مهاجرت و اداره مهاجرت نامه نوشت و خواستار متوقف کردن فوری حکم اخراج آنها به ایران شد.

 

در نامه واحد فدراسیون سوئد به مراجع پناهنده پذیری سوئد آمده بود بهراد هاشم زاده درطول ۴ سال گذشته در سوئد درحال  فعالیت سیاسی علیه رژیم جمهوری اسلامی بوده است به همین دلیل باید حکم دیپورت وی به ایران متوقف شود. فدراسیون متوقف شدن دیپورت بهراد را به فعالین خود و به بهراد هاشمزاده و به همه کسانی که برای متوقف کردن حکم اخراج وی فعالیت کردند تبریک می گوید.

 

همبستگی،فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی- سوئد

۱۶ ژانویه ۲۰۱۴

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ