تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: مژگان نخعی: رئیس جمهور آخوند یک حُسن داره ،که مثل همه آخوندهای دیگه حرف زیاد می‌زنه یکشنبه, ۵ام آبان, ۱۳۹۲

mojgan naxaee

نه میگه برنامه‌اش چیه، نه یک کلمه حرف راست از دهنش در میاد. صاف صاف تو چشمات نگاه میکنه و دروغ میگه، از این نظرهیچ فرقی‌ با احمدی نژاد نداره، فقط یک فرق داره که روحانی با لبخندی بر لب ظاهر شد و تظاهر به اینکه همه‌چیز آرومه در مملکت همه خوشحالند  و به مردم قول داد تا خرابیهای احمدی نژاد را آباد کند، و ایران گلستان شود  از طرف دیگر در گذشته تندرویها و چهره خصمانه و توهمات احمدی نژاد باعث مضحکه در ملل دیگر گردیده چنانچه همه دولت‌ها و حتی مردم عادی در سراسر دنیا وقتی‌ حرفی‌ از ایران می‌شه، فوری با خنده و تمسخر از آن‌ رئیس جمهور فرهیخته که هاله نورش چشم جهانیان را کور نموده یاد.

روحانی هم مثل بقیه شعار میده، حالا این خط و این نشون،البته بعد از سونامی  که احمدی نژاد تو کشور راه انداخت اون الان روی لبه سونامی ایستاده با قایق کوچکش که شاید فکر میکنه می‌تونه سرو سامانی به وضع  نابسامان کشور بدهد. البته با اعضائ کابینه ا ش که انتخاب شخص خودش بود است، چه گل و بلبلی شود. پورمحمدی و رحمانی گزینه دیگر روحانی بوده‌اند که در اینجا به پورمحمدی  اشاره می‌کنیم که سال ۵۹ تا اواسط ۶۱ به‌ عنوان دادستان انقلاب اسلامی بندر عباس بود که برای حدود ۳۰۰ نفر در زندان بندر عباس حکم اعدام صادر کردند که محدوده سنی اعدام شدگان بین ۱۷ تا ۳۰ سال نشان می داد که ترکیبی ازمعلّمین، دانشجویان و دانش آموزانی بودند که در اعتصابات همان سالها دستگیر و در زندان بسر می بردند. پورمحمدی یکی از جنایتکاران جمهوری اسلامی بوده و اکنون هم همین است.اسناد و شواهد روشنی وجود دارد شواهد وی مرتکب به جنایت علیه بشریت شده است. وی از سنّ ۲۰ سالگی در دادستانی نشسته و حکم اعدام صادر می‌کرده. انتخاب پورمحمدی به عنوان وزیر دادگستری در دولت روحانی که یکی‌ از منفورترین جانیان قرن می‌باشد اشتباه بزرگی‌ است، او کسی‌ بود که در آن سالها در ایران،هولوکاست راه انداخت و برای  جوانان مردم حکم اعدام صادر کرد.

چند تن از وزرا، با مدارک بالایی‌ که به اصطلاح تحصیل‌کرده هستند  در این دولت سرکارند، با وجود همه اینها کاملا معلوم است که اینها نگاهشان درباره حقوق بشر کاملا بسته است، چون همگی‌ تابع ولایت فقیه هستند و ولایت مدار. در آخر هم اشاره کوچکی می‌کنم به یکی‌ از جلسات  لهو و لعب این حضرات که به اتفاق شخصیت‌هایی‌ که اکنون در دولت مطرح هستند در باغی در کرج به اتفاق برگزار کنندگان این جلسه که متاسفانه یکی‌ از دوستان نزدیک هستند. ،طبق گفته‌هایش پورمحمدی در آنجا با پشتکار فراوان از بس که به فکر اصلاح مملکت و”شکوفایی نسل” جوان بوده است. بعضی از افراد را به همراه خود آورده بود و داشت به آن رسیدگی میکرد و حتما اعدامهای اخیر که در این دولت انجام شده بود نیز به دست با کفایت ایشان بوده 

مرگ بر جمهوری اسلامی                    

 

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ