تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: اطلاعیه دعوت به همکاری با فدراسیون پنجشنبه, ۱۱ام مهر, ۱۳۹۲

 

فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی نیاز مبرم به دوستانی دارد که مایلند فعالانه و دوش به دوش سایر مسئولین فدراسیون فعالیت کنند. اقدامات متنوعی در دستور کار فدراسیون است که بتواند پناهندگان را حول مبارزه برای دفاع از حقوق پناهندگیشان سازمان بدهد، جنبش هرچه قدرتمندتری را شکل بدهد و افکار عمومی را هرچه بیشتر در دفاع از حق پناهندگی و احقاق حقوق انسانی پناهندگان به میدان بیاورد. این کار احتیاج به دهها نفر دارد که مایل باشند بخشی از وقت و توان خود را صرف این امر مهم کنند. فدراسیون باید بتواند در ترکیه و اروپا و سایر نقاط دنیا به پناهجویان کمک کند و به ظرف بسیار قوی تر مبارزه آنها تبدیل شود.

 

 فدراسیون باید در روند پذیرش پناهجویان ایرانی در هند و پاکستان و مالزی و آذربایجان و عراق، و انتقال هرچه زودتر آنها به کشور ثالث تاثیرگزار باشد و به طور دائم کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل را تحت فشار بگذارد و از آنها بخواهد که پروسه رسیدگی به پرونده های پناهجویان را کوتاه تر و زمان انتقال آنهارا به کشور سوم سریعتر کنند.روزانه دهها تن از پناهجویان و بستگان آنها از فدراسیون تقاضای کمک می کنند تا در پروسه پناهندگی به متقاضیان پناهندگی کمک کند.فدراسیون برای پاسخ به نیازهای فوری  متقاضیان کمک به فعالین زیادی احتیاج مبرم دارد. شما در هر کجای جهان که باشید می توانید به این سزمان بپیوندید تا در روند زندگی پناهجویان تاثیرات تعیین کننده تری بگذاریم. 

 

اگر مایل به همکاری هستید لطفا فرم عضویت فدراسیون را پر کنید تا با شما در اسرع وقت تماس بگیریم، آموزش های لازم را در اختیار شما بگذاریم و با هم کار بزرگتری را شروع کنیم.

 

همبستگی، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ