تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: گزارش کوتاهی از اعتراض ایرانیان در مقابل اداره مهاجرت سوئد در استکهلم برای متوقف کردن حکم اخراج کیومرث کاووسی فر جمعه, ۸ام فروردین, ۷۶۸

در اعتراض به سیاست غیر انسانی  پناهندگی دولت سوئد و همچنین در اعتراض به بازداشت و خطر دیپورت کیومرث کاووسی فر، روز جمعه ۱۶آوریل به فراخوان فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی تظاهراتی در مقابل اداره مهاجرت در شهر استکهلم برگذار گردید. در این تظاهرات شمار زیادی از پناهجویان، سازمانهای مدافع حقوق پناهندگی و شماری از  مسئولین رادیوهای محلی و ایرانیان شهر استکهلم شرکت کرده بودند.

در طول مدت برگزاری این تظاهرات سارا نخعی، کیمیا پازوکی و هوشیار سروش از طرف  فدراسیون و همچنین نمایندگانی از سایر تشکلهای مدافع حقوق پناهندگی و تعدادی از پناهجویان در دفاع از حقوق پناهندگی، بویژه در دفاع از حق پناهندگی و متوقف کردن حکم دیپورت کیومرث کاووسی فر سخنرانی کردند.

شرکت کنندگان در تمام طول این تظاهرات با  شعار دیپورتهارا متوقف کنید و نباید پناهجویان را به جهنم جمهوری اسلامی دیپورت کنید توجه ها را به این گردهمایی جلب کرده بودند. در پایان این تظاهرات سارا نخعی دبیر فدراسیون استکهلم به همراه دو نفر دیگراز شرکت کنندگان با یکی از مسئولین اداره مهاجرت به نام رولف وستلینگ ملاقات کردند واطلاعیه مطبوعاتی فدراسیون در مورد بازداشت کیومرث کاووسی فر و همچنین نامه فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی به اتحادیه اروپا و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در مورد وضعیت ایران و پناهجویان ایرانی را به وی تسلیم کردند و خواستار متوقف کردن اخراج وی به ایران شدند. آقای وستلینگ قول داد به این پرونده در اسرع وقت رسیدگی نماید. فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی به همه  شرکت کنندگان در این تظاهرات خسته نباشی می گوید آنهارا به فعالیت هرچه گستردتر در دفاع از حقوق پناهجویان دعوت می کند.

فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی واحد استکهلم

۱۸ اپریل ۲۰۱۰

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ