تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: جمال صابری از بازداشتگاه اداره مهاجرت ژاپن آزاد شد! پنجشنبه, ۱۴ام مرداد, ۱۳۸۹

jamal-azad

در پی چند ماه تلاش و مبارزه ای جهانی، در ژاپن و بسیاری کشورها، سرانجام روز ۴ اوت ۲۰۱۰ جمال صابری از زندان دولت ژاپن آزاد شد. اکنون مرحله اول کمپین “جمال را آزاد کنید”، که عبارت بود از ممانعت از دیپورت احتمالی جمال به قتلگاه جمهوری اسلامی و  آزاد کردن او از سیاهچال اداره مهاجرت ژاپن، با موفقیت به پایان میرسد. تلاش ما اینک برای گرفتن پناهندگی و اقامت جمال صابری متمرکز میشود.

 

این موفقیت بدون کمک تک تک شما عزیزان ممکن نبود. از دوستان جمال در ژاپن، اتحادیه کارگران راه آهن و دیگر حامیان او گرفته، تا سازمانهایی چون “میشن فری ایران” در آمریکا و هزاران انسان شریفی که در سراسر جهان در این کمپین ما را یاری کردند در این پیروزی سهیم اند و ما این موفقیت را به همه آنها تبریک میگوییم.  همچنین جا دارد که به همه اعضاء و واحدهای فدراسیون پناهندگان ایرانی در همه کشورها و همچنین تشکیلات حزب کمونیست کارگری در خارج کشور  که بارها در برابر سفارتخانه های ژاپن در کشورهای مختلف تظاهرات کردند و با مقامات ژاپنی مذاکره کردند، خسته نباشید بگوییم.

 

ما همواره خود را جزء یک تلاش جهانی برای  آزاد کردن همه پناهندگان اسیر دولت ها چه در  ژاپن و چه دیگر نقاط جهان دانسته و موفقیت حاضر را نیز  تکیه گاهی برای پیشروی های بیشتر و انجام وظایف گسترده خود در تحقق حقوق پناهندگان قرار  خواهیم داد.

 

همبستگی – فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

۴ اوت ۲۰۱۰ ، ۱۳ مرداد ۱۳۸۹

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ