تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: مهسا مهرگان : کابینه امنیتی، امنیتی است ربطی در تغییر زندگی مردم ندارد دوشنبه, ۱۱ام شهریور, ۱۳۹۲

mahsa

از انقلاب ۵۷ تا به امروز از تصمیمات و سیاست گذاری جمهوری اسلامی از اقتصاد از اشاعه عقیده و فرهنگ و باور سیاسی تا سختگیری و تحمیل سخترین شرایط به زنان مستقیما توسط علی خامنه ای رهبر مرتجع جمهوری اسلامی اعمال شده است.

در این میان رییس جمهورهای متعددی با وعده‌های متفاوت و رنگین بر سر کار آمدند و رفتند .آن دسته از مردمانی که فکر میکردند با عوض شدن رییس جمهور و روی کار آمدن دولت جدید، ممکن است تغییر و تحول بزرگ و متفاوتی بر کشور ایران حاکم شود، خوشحال می‌شدند و حتی برای انتخاب حسن روحانی عده ای رقص و پایکوبی کردند.

 

 اما دیدیم که روحانی هم برای تشکیل کابینه کذایی ریاست جمهوریش به مهره های امنیتی و کسانی رجوع کرد که سابقه جنایت و آدمکشی دارند و دستشان به خون مردم ایران آغشته بوده. دیدیم کابینه همان کابینه است، دولت مثل همان دولت های گذشته است. دیدیم که در همین دوران کوتاه که آقای روحانی رئیس قوه مجریه شده است، بیشتر از ۱۲۰ نفر در شهرهای مختف ایران به دار آویخته شده اند.

 

دیدیم که کاری از دست اینها هم برنمیاید. کابینه امنیتی امنیتی است ربطی به تغییر زندگی مردم ندارد، ربطی به حل بحران اقتصادی و مشکل بی کاری ندارد، دیدیم که با تشکیل  این دولت دست هم دست مذهب از آموزش و پرورش و از زندگی مردم کوتاه نمی شود. اینها مثل عنکبوت به روی ایران  تار تنیده اند و هنوز هم می خواهند با توسل به ضرب قمه و چماق و زندان و شکنجه و اعدام حاکمیت سیاه خود را همچنان بر فراز سر مردم نگاهدارند.

 

ولی حسن روحانی و خامنه ای و پورمحمدی و رفسنجانی و خاتمی و لاریجانی ها بخاطر دست داشتن در اعدام بیشتر از صد هزار نفر و جنایت شان علیه مردم ایران بر دریایی از نفرت و بیزاری مردم نشسته اند دیر یا زود با قدرت مردم به زیر کشیده خواهند و به زباله دان تاریخ بشر سپرده خواهند شد.

اینها آینده بهتر از قضافی و حصنی مبارک و صدام حسین نخواهند داشت این روز به زودی فرا می رسد.

 

 

به امید به ثمر نشستن درخت آزادی برای زندگی‌ بهتر برای ما و  نسلهای فردای ایران 

زنده باد آزادی

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ