تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: مهداد مهرگان: جهل و خرافات دیگر کاربردی ندارد یکشنبه, ۲۰ام مرداد, ۱۳۹۲

mahda mm 209 x 213

 

 

در آیام ماه رمضان در ایران هستیم،در این روزها به هر روشهای مختلف با روحیه و احساسات مردم بازی میشود،

صدا و سیمای دروغگوی جمهوری اسلامی با پخش سریالهای مسخره که در آن هر کسی‌ که فقیر تر است زندگی‌ بسیار خوب و راحتی‌ دارند، ولی‌ در عوض افراد پولدار ثروتمند و تحصیل کرده پر از درد و غم و مشکل هستند که عوام با دیدن این سریالها خدا را شکر کنند بگویند که پولدار نیستند ولی‌ زندگی‌ خوبی‌ دارند، و همچنین شو‌های تلویزیونی یا بهتر بگویم تئاتر یا مستندهای کارگردانی شده که با هدف تضعیف روحیه بیننده ساخته و پخش میشود.

 

مزدوران حکومتی، و از طرف دیگر آقا زده‌ها که در تمام طول سال مشغول دزدی، کلاهبرداری، خیانت و هزار نوع خلاف دیگر هستند،در این ماه به فکر برپا کردن مراسم و ضیافت‌های افطاری با خرج‌های چند صد میلیونی هستند و مشغول بریز و بپاش یا بهتر بگویم مسابقه با رقیبان خود میشوند. کسی نیست بگوید این همه پول‌ها که صرف چشم و هم‌ چشمی این اراذل می شود از دسترنج کارگران و مردم مسیبت زده ایران است که طی‌ سه ده اخیر به جیب های گشاد مشتی آخوند جنایت کار و سرمایه اندوزی حاکمان بی‌ لیاقت و دزد و سنگ دل وارد می شود، و به این صورت ثروت و سامان این مملکت  به تاراج می رود.

 

در حال حاضر مردم ایران در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی هستند که به سبب بی‌ لیاقتی این رژیم فاسد بر آنها تحمیل شده و حق هیچگونه اعتراضی هم ندارند، و دولت با ماهی‌ ۴۰ هزار تومن باج می خواهد مردم را راضی‌ نگاه دارد. به همین دلیل است جوانی که هیچ آینده روشنی پیش روی خود ندارد، اجباراً به کارهای خلاف روی آورده و چیزی بجز خود و خانواده‌ اش را نمی‌تواند ببیند و هیچ چیز دیگری‌ برایش مهم نیست و به همین دلیل جامعه دچار هرج مرج و ناهنجاری های اجتماعی می شود.

 

برگردیم به ماه رمضان و اینبار مراسم شب احیا و سیاه بازی این دجالان رژیم که به بهانه مراسم عزاداری کل این جامعه  را سیاه پوش میکنند. با کمی‌ دقت می‌توان فهمید که گرمی‌ بازار این عزاداری‌ها با مشکلات و گرفتاریهای هرچه بیشتر مردم رابطه مستقیم دارد.

 

زنان و مردانی که خود و خانواده‌ هایشان را تحت فشارهای کمر شکن اقتصادی و فقر و نداری می بینند وادار می شوند پای روزه خوانی مشتی مداح و آخوند مرتجع بنشینند و چرندیات آنها گوش کنند. می خواهند به این صورت مردم را سرگرم کنند و به آنها حقنه کنند که نداری و بدبختی مردم یک پدیده خدادی است و می خواهند به این روش ها، توجه مردم را به خورافات و حرف های بی پایه و اساس معتوف  کنند و توجه ها را نسبت به این همه بی عدالتی منحرف کنند.ولی جمهوری اسلامی کور خوانده است مردم  ایران جمهوری اسلامی را عامل و مسبب این همه نابرابری و فساد مالی و ادری می دانند.

 

این سیاست ها دیگر کاربردی ندارد و حکومت اسلامی خوب فهمیده است که مردم در کمین شان نشسته اند و سرانجام جمهوری اسلامی است با این بحران همه جانبه فرو خواهد ریخت 

 

به امید پیروزی و آزادی مردم ایران 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ