تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: به کارزار جهانی علیه اعدام بپیوندید / اطلاعیه فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی دوشنبه, ۳۱ام تیر, ۱۳۹۲

execution

  همه باهم برخیزیم، جلو اعدام زندانیان را بگیریم. همه باهم اعلام کنیم که مجازات اعدام جنایت علیه بشر و قتل عمد دولتی است و باید به این جنایت عامدانه و آگاهانه پایان داده شود. لغو مجازات اعدام و ارزش نهادن به جان انسان، اولین گام مبارزه با قانون و فرهنگ کشتن آدمیزاد در جامعه است.

 در ایران، علاوه بر مجازات اعدام لیست دیگری از جنایات از قبیل بریدن دست و وارد کردن ضربات شلاق و شکنجه جسمی و روحی متهمان در قوانین قضائی حکومت اسلامی وجود دارد و جمهوری اسلامی در دنیا با این جنایتها تداعی می شود.

 فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی خود را بخشی از جنبش جهانی علیه اعدام میداند و از مبارزه مردم در همه جای جهان برای پایان دادن به مجازات اعدام قاطعانه حمایت میکند.فدراسیون بطور مشخص همبستگی خود را با مبارزه مردم ایران و مبارزه خانواده اعدامی ها و محکومین به اعدام اعلام می کند و همه پناهندگان و مهاجرین ایرانی را به شرکت گسترده در کارزار جهانی علیه اعدام که از روز دوشنبه ۲۲ جولای تا ۵ اوت ادامه خواهد یافت فرا می خواند.

 

 بیایید همه باهم دراین کارزار جهانی با صدای بلند از همه دولت های جهان بخواهیم تا به جرم جنایت علیه بشریت سفارتخانه های جمهوری اسلامی را ببندند و رابطه سیاسی و دیپلوماتیک خود را با آن قطع کنند و از همه مردم جهان بخواهیم که به مبارزه مردم ایران برای سرنگونی جمهوری اسلامی کمک کنند. 

 

همبستگی، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

۲۲ جولای ۲۰۱۳

 

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ