تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: مصاحبه با جمیس ادا دوشنبه, ۳۰ام اردیبهشت, ۱۳۹۲

jemis 2

همبستگی: شما یکی از فعالین فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی و از مسئولین فدراسیون شهر گوتنبرگ هستید.  نقاط  ضعف و قدرت تظاهرات ۲۰ آوریل چه بود؟ ارزیابی شما از این تظاهرات چیست؟

جمیس ادا: با سلام و خسته نباشید به شما عزیزان. هر حرکتی نقاط ضعف و کاستیها و همچنین نقاط قدرت خود را دارد و این تظاهرات نیز جدا از فعالیتهای دیگر نیست. نقاط ضعف این تظاهرات در کمیت آن بود. دوستان پناهجوی بیشتری باید در این حرکت شرکت میکردند و به نظر من این مسئله به سمپاشیهایی که برعلیه فدراسیون میشود برمیگردد.  دوستان پناهجو  باید از سمپاشیهایی که بر علیه فدراسیون میشود  جلوگیری کنند چون سمپاشی علیه هر سازمان دفاع از حق پناهندگی صدمه زدن به تک تک پناهجویان است. خود پناهجویان باید جلوی این کار را بگیرند. پناهجویان باید هم دل و هم صدا باشند تا بتوانند کارهای خودشان را انجام بدهند.

ولی با همه مشکلاتی که در هر فعالیتی وجود دارد؛ این تظاهرات خیلی عالی و با قدرت پیش رفت. باید به همه گفت که فدراسیون سازمانی است متعلق به همه پناهجویان. من شخصا از تمام دوستان پناهجو میخواهم که به آینده خودشان فکر کنند و فقط با تشکل و اتحاد است که میتوانند به حق پناهندگی دست یابند. این پیام من بود به همه دوستان عزیز پناهجو؛  امیدوارم که هر چه زودتر همه عزیزان به حق پناهندگی خود دست یابند.

با مهر و خسته نباشید 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ