تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: فرزین نیک نژاد: خیمه شب بازی انتخابات ….! دوشنبه, ۳۰ام اردیبهشت, ۱۳۹۲

farzin niknezhad 200 x 234

خودی و غیر خودی ندارد: خامنهای برای حفظ قدرتش به هیچکس رحم نخواهد کرد

شواهد حاکی از آن است که علی خامنهای برای حفظ قدرت به هیچکس رحم نخواهد کرد. رویدادهای همین چند روز نشان میدهد که همدستان او دست به کار قلع و قمع همه دست اند رکاران حکومتی که به او نقد دارند یا مخالف سیاستهای او هستند، شدهاند و بیرحمانه همه کسانی را که روزی از متصدیان جمهوری اسلامی بودهاند، مورد ناسزا و توهین قرار میدهند و خلاصه آنها را برنمیتابند و چنین به نظر میرسد که حتا اگر لازم باشد خونشان را مباح نیز اعلام خواهند کرد.

حسین شریعتمداری یکی از منفورترین نزدیکانش را به میدان میفرستد تا محمد خاتمی و همه یاران دیروزش را مفسد فیالارض قلمداد کند. او حتما دستور این امر را صادر کرده و موافق چنین برخوردی بوده است که اگر نبود، موضع خود را اعلام میکرد.پس آقای خاتمی، چرا تلاش میکنید میراث ورشکسته بجا مانده از رئیس جمهور محبوب او را تحویل بگیرید؟ بن بستی که جمهوری اسلامی در آن قرار گرفته است نه شما و  نه “آقای هاشمی و مشایی و جلیلی” هیچ کدام قادر به نجات آن از این بن بست  نخواهید بود.

محمد خامنه‌‌ای برادر بزرگتر خامنه ای و نیز رئیس نابخرد و بیسواد دستگاه امنیتش را مامور میکند، تا اکبر هاشمی رفسنجانی را به حصر تهدید کند و او را عامل توطئه غرب بهشمار آورد. آقای رفسنجانی، آیا باز هم علاقمند هستید در انتخابات شرکت کنید تا با اعلام یکی دو میلیون رای برای شما در همین انتخابات، کارتان را یکسره کنند؟

خامنهای بدون هیچ واهمهای حصر میر حسین موسوی و مهدی کروبی را همچنان ادامه میدهد و وقاحت را به جایی می رساند که  همین پایه گذاران جمهوری اسلامی و هم دستان تا دیروز خود را که حکم آن در هیچ دادگاه و مرجع قانونی صادر نشده است را از دهان وزیر اطلاعات و امنیتش (در همین سخنرانی اخیر) به گوش جهانیان برساند، آیا با این وضعیت کسانی هستند که هنوز به شرکت در انتخابات و رای دادن تمایل دارند؟

آدمهایش را که دستآلوده به خون ملت  مانند قاضی سابق مرتضوی بوده اند در پناه خود گرفته است. این دهانکجی را او سالهاست چه پس از قتلهای زنجیرهای، چه در رویدادهای کوی دانشگاه، چه در مصیبتهای پس از انتخابات ۸۸ و چه در به زندان افکندن و شکنجهی آزادیخواهان از جمله روزنامهنگاران، دانشجویان، وکلا و فعالان اجتماعی از مردم پنهان نداشته است.

او آنقدر نادان نیست که نداند در طول اقتدارش، چه میزان به کشور لطمه وارد کرده است، پس به رغم اینکه همه چیز را میداند، شهامت اعتراف به اشتباهاتی که در تدوین و اجرای آنها مانند سیاستهای بین المللی، داخلی، اقتصادی، فرهنگی، و اجتماعی مرتکب شده و مردم را به لبه پرتگاه قحطی و بیچارگی کشانده، ندارد و نخواهد داشت. به باور من تا همه را به روز سیاه ننشاند، دست بردار نخواهد بود: آری او خودکامهای است که اگر مجازات نشود، همه را خودی و غیر خودی ندارد از دم تیغ خواهد گذراند

*****

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ