تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: پناهجویان و مردم زیادی در تظاهرات ۲۰ آوریل شرکت می کنند و خواستار متوقف کردن طرح شکار پناهجویان می شوند جمعه, ۳۰ام فروردین, ۱۳۹۲

 

پناهجویان زیادی از شهرها و کمپ های مختلف سوئد برای شرکت در تظاهرات ۲۰ آوریل اعلام آمادگی کرده اند. در گوتنبرگ و بروس تا بحال بالغ بر ۹۰ نفر ثبت نام کرده اند. در این دو شهر نام نویسی برای شرکت در تظاهرات همچنان رو به افزایش است. در شهرهای مالمو، اوپسالا، یوله، فلین، اوره برو و در سطح استکهلم و بسیاری از کمپ ها، پناهجویان و مردم زیادی برای شرکت در این تظاهرات اعلام آمادگی کرده اند. برای تبلیغ نحوه برگزاری تظاهرات با تعدادی از سازمانها و نهادهای مدافع حقوق پناهندگی در اشکال مختلف هماهنگی شده است.

 

جنب و جوش زیادی در اعتراض به  وضع موجود در سوئد به جریان افتاده است. بسیار ضروری است که روز ۲۰ آوریل همه ما و همه کسانی  که با طرح شکار پناهجویان مخالف هستند به این اعتراض بپیوندند. طرح اخیر دولت سوئد چنان غیر انسانی و دسته راستی است که جا دارد جامعه  سوئد در روز ۲۰ آوریل شاهد بزرگترین تجمع اعتراضی نسبت به اجرای طرح اخراج پناهجویان باشد.

 

فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی و دیگر سازمانها و نهادهای برگزار کننده ۲۰ آوریل، همه پناهجویان جدید و منتظر جواب و بدون مدرک و همه مردمی که حق حقوق انسان ها را به رنگ و نژاد و ملیت و محدوده جغرافیایی محدود نمی کنند؛ به شرکت گسترده در این تظاهرات فرا می خواند. وعده ما شنبه ۲۰ آوریل ساعت ۱۳ میدان Sergels در استکهلم.

 

همبستگی، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – سوئد

۱۹ آوریل ۲۰۱۳

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ