تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: شکست طرح Revaدر گرو اتحاد و همبستگی ماست – دعوت از همه نهاد ها، سازمانهای بشردوست و مدافعین حقوق پناهندگی چهارشنبه, ۷ام فروردین, ۱۳۹۲

همان طور که در جریان هستید طرح دستگیری و بازداشت پناهجویان بدون مدرک در سوئد با جدیت و اختصاص بودجه چند صد میلیونی از سوی پلیس مرزی، اداره مهاجرت و پلیس جنائی این کشورادامه دارد.

 پلیس برای دستگیری پناهجویان بدون مدرک، مراکز عمومی، مراکز درمانی، ایستگاهای مترو و قطارها را تحت پوشش این طرح قرار داده و تردد را برای این دسته از پناهجویان کاملا  ناامن کرده است.
این طرح تا همینجا  با عکس العمل سازمانهای فعال و مدافعین حقوق پناهندگی و مردم انسان دوست روبرو شده است و تابحال شاهد برگزاری چندین تظاهرات بزرگ و اعتراضات مردمی  در نقاط مختلف سوئد بوده ایم. طرح Reva باید به شکست کشیده شود به همین منظور برای روز شنبه ۲۰ آوریل برگزاری یک تظاهرات بزرگ از سوی فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی  و چند سازمان دیگر در نظر گرفته شده است.


لذا برای نیل به این هدف،از همه افراد و نهادها و سازمانهای بشردوست و کانون ها و انجمن های پناهندگی دعوت به همکاری و همبستگی می کنیم. برای برگزاری و شرکت در این تظاهرات همه افراد ونهادهای پناهندگی مستقل از مذهب و باور سیاسی اعم از مسیحی و بهائی و مسلمان و غیره می توانند با شعار و پلاکارد خود شرکت کنند و خود را در برگزاری آن سهیم و شریک بدانند.

در این شرایط حساس ما باید تمامی نیروهای خود را برای دفاع از انسانهای بی پناه بسیج کنیم. چنانچه این اتحاد و همبستگی  به عرصه عمل نرسد، نه تنها دولت و پلیس سوئد موفق به اجرای این طرح می شوند بلکه باید در انتظار تصویب قوانین به مراتب غیر انسانی تر باشیم. برای تماس با فدراسیون در گوتنبرگ با این شماره تلفن با بهنام آزاد تماس بگیرید.

 بهنام آزاد ۰۷۶۲۲۰۳۱۱۶

همبستگی، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – واحد گوتنبرگ

 ۲۷مارس ۲۰۱۳

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ