تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: سعید آریاپور: انتخابات و دعوهای درون نظام و استفاده مردم از این موقعیت سه شنبه, ۱۵ام اسفند, ۱۳۹۱

s ariapour 320 x 239

موضوع برمیگردد به انتخابات و از دعواهاى اخیر بین آقایان درون نظام را میبینیم.  یاد حرفهای آنها میافتیم که در سال ٨٨ و در جریان آن انتخابات ننگین و بدنبال خیزش مردمی سال ۸۸  میگفتند: “که در انتخابات بعدی فتنه  بزرگتری اتفاق میافتد. برای همین بود که این سالها بدنبال تغییر در نظام جمهوری اسلامی از ریاستی به پارلمانی بودند.”

این نشان بحرانی عظیم در نظام جمهوری اسلامی ست و عملاً میخواهند این بحران را از بین ببرند زیرا میترسند. چرا!؟ بخاطر اینکه علاوه بر تمام ساختارها و مهندسیهایی که  در نظام انجام میگیرد باز با بحران مواجه میشوند و میبینید که نمونه بارز آن انتخابات سال ٨٨ هست و بدنبال آن حتی من مطمئنم که در انتخابات پیش رو مشکلات بسیار زیادی را حکومت ایران با آن روبرو خواهد شد. مشکلات را میبینید که امروز به چه سطحی کشیده شده است. دعوا سر قدرت است نه ملت؛ از همان ابتدا تثبیت این رژیم نیز چنین نبوده و این آقایان فقط به فکر قدرت بوده اند. میبینیم که حتی رئیس مجلس که خود یکى از سران سه قوه است و نماینده اول شهر قم هم هست نمیتواند در شهر خودش امنیت داشته باشد تا سخنرانی کند و در آنجا همان عده ای که باید باشند، هستند و جواب اینها را میدهند … همانطور که هاشمی رفسنجانی نتوانست در آنجا سخنرانی کند..! همانطور که نوه خمینی نیز نتوانست در تهران سخنرانی کند! همان اراذل اوباش به اسم بسیج و امت حزب الله..!

میبینیم که امروز همینها اسیر فلسفه های جمهوری اسلامی شده اند، چیزیکه دیروز کاشتند را امروز برداشت میکنند،

شوخی نیست صحبت انتخابات است، صحبت آینده نظام است..

١٠٠٪ در این چند ماه پیش رو ما با فراز و نشیبهای عجیبی روبرو خواهیم بود در بین آقایان حکومت منفور جمهوری اسلامی! من سعید آریاپور احتمال همه چیز را خواهم داد. در این انتخابات بازهم میگویم و محکمتر هم میگویم : نظام جمهوری اسلامی قابلیت و پتانسیل سرنگونی را دارد!

در این روزها دیدیم که حتی احمدى نژاد هم اسبش را زین کرده و شمشیر را از روبسته و حتی هشدار میدهد که من ایستاده ام و تا آخرش هم میایستم ، حتی میبینید که دخالتی را که در انتخابات پزشکان و نظام پزشکان کرده و در آنجا تاکید کرده که از نظر وی حتی انتخابات پیش رو را بدلیل رد صلاحیت عده ای از کاندیده ها اینطور تحلیل کرده و گفته: “این انتخابات از نظر من غیر قانونی خواهد بود.

 دوستان توجه کنید جنگ را و نیم نگاهى نیز به گذشته و به انتخابات سال ٨٨ که کاندید ها می آیند حرف را به آقایان میزدند و همینطور مردم، که البته مردم پا را فراتر نهاده و خواهان سرنگونی کل نظام شدند و گفتند: “موسوی بهانه است؛ کل نظام نشانه است” اما جواب ملت را چگونه دادند! مسئله پزشکان و نظام پزشکی اصلا برای احمدی نژاد مهم نیست بلکه او دارد هشدار میدهد به شورای نگهبان برای رد صلاحیت کاندیدای مورد نظر خود!

مسئله مهمی است و پیام خاص خودش را دارد ولی براحتی نباید از کنار این مسئله گذشت و اما در بازی  سیاسی تا کجا میتواند  روحرفی که زده بیاستد، آن دیگر موضوع دیگریست. اما براى من دعواى اینها جالب شده و بسیار هیجانی است. ملت ایران باید آگاه باشد .!برای همین است که هنوز میبینید که همه و حتی سپاه پاسداران و نماینده ولی فقیه در سپاه فقط فعلا در حد رجز خوانی عمل میکنند و هنوز هیچ مهندسی از طرف سپاه شکل نگرفته. بنظرم انتخابات سخت خواهد بود، نظرم روی ولایتی دیگر نیست و حتی قالبباف و محسن رضائی و ووووو چون نمیتوانند در کنار کاندیدایی چون مشایی رای بیاورند ولی من امیدوارم در این انتخابات که از هر نظر به نفع مردم ایران نخواهد بود که همه هم میدانیم ، ملت ایران بخود بیایند و آینده خودرا یکبار برای همیشه تغییر دهند .

باید از این دعوای بین خودیهاى نظام استفاده کرد و در جنگی که بین اینها ایجاد میشود مردم هم دخیل شوند و از یکجا شروع کنند و یک طرف قضیه را در دست و به سود خود تمام کنند! بازهم میگویم اگر مردم تکان نخورند این حکومت ٣۵ سال دیگر هم خون شما را خواهد خورد…..!

 

سعید آریاپور

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ