تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: سعید آریاپور: اقدام رژیم به از بین بردن زندانها، پاک کردن آثار ۳۴ جنایت و کشتار آزادیخواهان پنجشنبه, ۲۶ام بهمن, ۱۳۹۱

s ariapour 320 x 239

وقتی صحبت از اوین میشود خواه ناخواه کسی یاد درکه نخواهد افتاد و خوش گذرانی و … بلکه به نوعی ترس وجودش را سرتا پا خواهد گرفت!

صدای خیلی از زندانیان سیاسی، خیلیها و خیلیها درون اوین خاموش شد نه تنها اوین بلکه قزلحصار، بلکه زندان گوهردشت کرج ووووووووو ، که بیانگر دوران سیاه کشتار و قتل زنداندان سیاسی از هر رنگی بوده ، از دیروز تا امروز!

 راهروهای مرگ معروف درون زندان که زندانی ها میرفتند ولی هرگز دیگر خبری از برگشتشان نبود! اعدام های روزانه و دسته جمعی که آقایان خود را نماینده خدا میدانستند و اینگونه صداها را که همراهشان نبود و به نوعی افکار با عقل جلو میرفت را خاموش میکردند، در خفا و در خفقان کامل!

صحبت پول بزرگ است و از بین بردن آثار جنایت؛ هموطن آگاه باش!!!!!

یکی از برنامه ها و طرح های رژیم منفور جمهوری اسلامی در سالهای اخیر این است که از زندانها پارک و بوستان بسازد..

سپاه پاسداران خیلی وقت است بدنبال از بین بردن نشانه های کشتار توسط رژیم میباشد.

میگویند: میخواهند زندان اوین را خراب و جایش پارک و موزه و چه و چه بسازند که هم با این ترفند زمین گران را صاحب شوند و هم به نسل جدید مسائلی با ابعاد دیگر جلوه دهند

مثلا در موزه مجسمه های که و که از خامنه ای گرفته تا … بگذارند.

و در سلولهای بظاهر ساخته شده اینها را گذاشته و بگویند فلان آخوند در اینجا بوده و یا فلان شخص اینجا شکنجه میشده و صحبت از جنایت و شکنجه علیه رژیم شاه کنند!

مردم چرا بیدار نمیشوند؟؟؟؟؟؟؟؟

جنایاتی که این حکومت بیشرم کرده و فقط تعداد کشتار بهاییهائی که حتی در کار سیاسی نبوده اند و فقط بخاطر اعتقاداتشان کشته اند حتی بیشتر از اعدام های زمان شاه است!

ببینید پست فطرتی حکومت تا کجاااا، وقاحت تا کجا، رذالت تا کجا، بیشرفی تا کجا!

مردم باید هوشیار باشند و سیاسیون هم همینطور نباید گذاشت که این ننگ توسط اینها از صفحه روزگار رژیم پاک شود همانطور که خاوران اینگونه نشد .. 

اینها میخواستند جنایاتشان در خاوران را هم از بین ببرند. 

رفتند و درخت کاشتند اما کسانی بودند که با نشان دادن عکس ها از خاوران دست این بیخردان را رو کرده و به جامعه جهانی و مردم نشان دهند پس مردم ایران آگاه باشند نسبت به کارهای شیطانی این رژیم ! براستی که خود شیطان در آن سرزمین حکومت میکند.

من و ما (مردم ایران) باید صدای آن کشته شدگان باشیم و هرگز نگذاریم رژیم منفور و جنایتکار جمهوری اسلامی این فجایع انسانی را از بین برده و فردا تاریخ را به نسل جدید جور دیگر جلوه دهد..

من از تمام کسانیکه در عرصه سیاسی قدم برمیدارند علیه رژیم جمهوری اسلامی عاجزانه خواستارم نه من بلکه مردم ایران، که با نشان دادن حقایق نگذارند که خون کشته شدگان راه آزادی و صدای این زندانیان سیاسی هرگز خاموش شود..!

با درود و سپاس از همه مردم ایران و مبارزان علیه حکومت منفور جمهوری اسلامی

و یک ایران سپاس از تمامی شما

با مهر و سپاس از همگی شما

 

سعید آریاپور


 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ